ناحیه محتوای

ماسک روشن کننده صورت

از چه روشن کننده ای استفاده کنیم؟

روش های زیادی وجود داره برای روشن کردن پوست و از بین بردن لک ها وجود داره. اما کدام روش کمترین ضرر رو برای پوست داره؟ لایه بردارهای فیزیکی ممکنه باعث التهاب و آسیب پوستی بشن، و واکنش پوست به لایه بردارهای شیمیایی قوی هم غیر قابل پیش بینیه و ممکنه تخریب شدید پوست رو به دنبال داشته باشه.

در این بین، بهترین گزینه محصولات ملایم تر هستن:کرمهای روشن کننده روزانه و ماسک های هفتگی که به مرور پوست رو روشن میکنن. این محصولات کمک میکنن تا بدون پوسته ریزی و لایه برداری شدید، لک و کک و مک رو کاهش بدیم. حتما توجه داشته باشید که محصول روشن کننده مورد نظرتون علاوه بر لک، سنتز ملانین رو هم کاهش بده تا در حین از بین بردن لک ها، از بروز دوباره اونها پیشگیری کنید و با یه تیر دو نشون بزنید!

فراموش نکنید تغذیه خوب تاثیر شگفت انگیری روی پوست داره. پس در طول درمان با خوردن میوه و سبزیجات پوستتون رو تقویت کنید و از ویتامین های C و E که میتونن به کاهش لک پوستی کمک کنن غافل نباشید.

ماسک روشن کننده چه مواد فعالی دارد؟

کمپلکس­ Dermawhite® (روشن کننده موثر لک، کاهش پیگمنتاسیون)، کمپلکس Lumiskin™ (اثر روشن کننده قوی از طریق کاهش سنتز ملانین)، عصاره طبیعی گیاه بیربری (کاهش دهنده تولید ملانین در سلولها، پیشگیری کننده از تجمع رنگدانه در پوست)

ماسک روشن کننده ایده آل چه کاری انجام می دهد؟

این ماسک روشن کننده کک و مک و لک­های تیره و یکدست کننده پوسته و به پوست جلوه ای سالم و شاداب میده. این محصول لک و کک و مک ناشی از اشعه ماوراء بنفش و عوامل محیطی رو که باعث تحریک رنگدانه سازی میشن از بین میبره و در عین پاکسازی عمقی منافذ، سلولهای مرده سطح پوست رو لایه برداری میکنه. همچنین خاصیت الاستیسیته پوست رو بهبود می بخشه و باعث نرمی و لطافت پوست میشه.

کیا به ماسک ایده آل نیاز دارند؟

ما این ماسک رو به همه افرادی که میخوان پوستی صاف، یکدست و بدون لک و کک و مک داشته باشن توصیه میکنیم.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.